Anglické média: Ronaldo po MS prestúpi, v novom pôsobisku si už kúpil aj dom

Zdá sa, že Cristiano Ronaldo chce po majstrovstvách sveta v Katare opustiť Manchester United a prestúpiť do iného klubu.
O Portugalčana má záujem viacero tímov na čele so Sportingom Lisabon, kde odštartoval kariéru, Galatasarayom Istanbul, či PSG.

ronaldo house

Špekuláciam nahráva aj fakt, že si Ronaldo len nedávno kúpil nový dom v Estorile, v hodnote 21 miliónov eur. Nehnuteľnosť je vzdialená len 27 kilometrov od Lisabonu.

„Tento rok sa to neudialo(prestup do Sportingu), ale čoskoro na to príde. Boh je na našej strane, skôr či neskôr sa Cristiano presunie do klubu z Lisabonu. Ak Cristiano neprestúpi do Sportingu, bude tam hrať jeho syn Cristiano Junior. Toto sľubujem. Mojím snom je vidieť ich spolu hrať za jeden klub,“ vyhlásila dávnejšie Dolores Aveirová, Ronaldova mama.

Novinári z „The Telegraph“ tvrdia, že CR7 dostal od vedenia United ubezpečenie, že počas zimného obdobia bude klub zvažovať každú ponuku. V tejto situácii sa teda zdá, že Ronaldo nedodrží súčasnú zmluvu v plnom rozsahu a Old Trafford opustí už v januári 2023.