Argentínčania vraj majú v pláne provokovať troch Chorvátov a dotlačiť ich k vylúčeniu

Klik

Chorvátsky web Sportske Novosti prišiel so zaujímavými informáciami. Podľa nich vraj traja argentínski futbalisti dostali pokyn, aby v semifinále majstrovstiev sveta v Katare vyprovokovali troch vytipovaných chorvátskych hráčov k vylúčeniu alebo k prehnanej nervozite.

messi modric

Portál Sportske Novosti tvrdí, že Argentína má tento nefér plán. Jeden z dôležitých argentínskych hráčov mal svojim kolegom prezradiť, že dostali pokyny na provokovanie Chorvátov.

Viacerí hráči majú podľa nich „slabé nervy“. Spomínaný argentínsky hráč vraj uviedol, že najneskôr po hodine hry bude jeden z Chorvátov vylúčený, prípadne Argentína strelí dva góly.

Všetky informácie sa vraj už dostali k trénerovi Chorvátov Zlatkovi Dalićovi. Argentínčania si mali vytipovať troch Chorvátov najviac náchylných na provokácie.

„Niet sa čomu čudovať, ale je to na škodu, ak sa chce niekto takto dostať do finále MS. Nie je ľahké odolať a zachovať si chladnú hlavu, no Chorváti musia zostať sústredení a pochopiť všetko, čo sa v boji odohráva. Samozrejme nás zaujíma aj to, ako bude sa bude správať rozhodca,“ píše sa chorvátskom webe.