Cr. Ronaldo po vyradení z tímu prehovoril:“Čoskoro budeme opäť spolu…“

Cristiano Ronaldo prelomil mlčanie a prostredníctvom sociálnych sietí reagoval na uplynulé udalosti spojené s jeho predčasným odchodom zo štadióna Old Trafford pri výhre nad Spurs.(pozri tu)

Klub vydal oficiálne stanovisko, podľa ktorého Ronaldo nenastúpi v sobotnom ligovom zápase proti Chelsea. Podľa Manchester Evening News bol dokonca Ronaldo vyradený na pár dní z prvého tímu.

ronaldo ten haag 1

,,Ako vždy počas mojej kariéry sa snažím žiť a hrať s rešpektom voči svojim kolegom, súperom a trénerom. To sa nezmenilo. Ja som sa nezmenil. Som ten istý človek a ten istý profesionál, akým som bol posledných 20 rokov, keď som hral elitný futbal a rešpekt vždy hral veľmi dôležitú úlohu pri mojom rozhodovaní. Začínal som veľmi mladý, príklady starších a najskúsenejších hráčov boli pre mňa vždy veľmi dôležité. Preto som sa neskôr snažil ísť príkladom mladým hráčom, ktorí vyrástli vo všetkých tímoch, ktoré som reprezentoval. Žiaľ, nie vždy sa to dá a niekedy zavládnu emócie. Práve teraz cítim, že musím v Carringtone naďalej tvrdo pracovať, podporovať spoluhráčov a byť pripravený na všetko v každom zápase. Podľahnúť tlaku neprichádza do úvahy. Nikdy to tak nebolo. Toto je Manchester United a my musíme byť jednotní. Čoskoro budeme opäť spolu,” uviedol CR7 v príspevku na sociálnych sieťach.