Fabrizio Romano: „Liverpool chystá na január prestup novej hviezdy…“

Liverpool má zrejme na január nachystanú alternatívu za Neapolčana Victora Osimhena a to len za 17,5 milióna eur. Tieto správy priniesol renomovaný novinár Fabrizio Romano.

Nigérijský reprezentant by stál Liverpool závratných 170 miliónov eur – cenu, ktorú stanovil prezident Neapolu Aurelio de Laurentiis počas letného prestupového obdobia.

Reds sa preto budú musieť poobzerať aj po iných možnostiach, ak chcú podpísať nového hrotového útočníka. Romano potvrdil, že jeden hráč by sa k nim mohol pridať za veľmi prijateľnú cenu, v kontexte súčasného trhu.

Tým hráčom je hviezda Stuttgartu Serhou Guirassy, ktorý v tejto sezóne strelil neuveriteľných 14 gólov len v ôsmich zápasoch Bundesligy.

27-ročný hráč už dosiahol najvyššiu sezónnu ligovú bilanciu svojej profesionálnej kariéry – a kluby o neho pochopiteľne prejavujú záujem.
Romano tweetoval: „Pochopte, že klauzula o uvoľnení spod zmluvy so Serhou Guirassy v Stuttgarte má hodnotu… len 17,5 milióna eur!


Útočník Guirassy strelil svoj posledný gól pri výhre Stuttgartu 3:0 nad Unionom Berlín, ale po 30 minútach bol nútený pre zranenie stehna odstúpiť z hry.

Správy z Nemecka hovoria, že guinejský internacionál bude pre zranenie niekoľko týždňov mimo ihriska.