Paul Pogba dostal obrovskú ponuku, prestúpi do tohto klubu?

Stredopoliar Juventusu a Francúzskej reprezentácie 30-ročný Paul Pogba sa zaradil medzi hráčov, ktorí by mohli prestúpiť do Saudsko-arabskej Pro League.

Klub Al Ahli, ktorý nedávno podpísal bývalého útočníka Liverpoolu Roberta Firmina, podľa správ z Talianska ponúkol Pogbovi masívny trojsezónny kontrakt na 100 miliónov Eur.

Pogba vraj nie je zatiaľ naklonený prestupu do Al Ahli, pretože sa chce po zraneniach vrátiť na veľkú scénu svetového futbalu.

pogba al ahli

Jeho návrat do Talianska z Manchestru nevyšiel podľa plánu, jeho prvá sezóna v Serie A bola silne narušená sériou zranení, ktoré ho značne obmedzili v počte odohratých minút.

Pogba musel v septembri podstúpiť operáciu menisku, ktorá ho prinútila vynechať väčšinu sezóny vrátane Majstrovstiev sveta v Katare, neskôr sa znova zranil.

Juventus by mohol ušetriť na jeho plate až 26,9 milióna libier, ak by Pogbu predal. Ten má ešte tri roky do konca zmluvy v Turíne. Juventus bude vraj požadovať prestupovú čiastku vo výške približne 10 miliónov Eur.

Pogba bol cez víkend v Saudskej Arábii na dovolenke a na konkrétnu otázku, či by sa pridal k Al Ittihad alebo Al Ahli povedal: „Neviem, uvidíme…“