Prestúpi Ronaldo do USA? CR7 „zrušil“ Messiho, aj MLS!

Cristiano Ronaldo dostal otázku, či nezvažuje prestup do americkej najvyššej súťaže. Dôvod bol hlavne to, že by sa opäť stal súperom Lionela Messiho. Toho totiž len pred pár dňami predstavili ako novú posilu Interu Miami.

38-ročný Portugalčan Cristiano Ronaldo dostal najskôr otázku, či nezvažuje návrat do európskych futbalových súťaží. „Nie, tieto dvere sú už zatvorené,“ cituje Ronalda britský web Metro. Kapitán portugalskej repre a hráč arabského Al-Nasr zdôraznil, že už má 38 a pol roka, takže už by to nemalo cenu.

Bývalý zakončovateľ Manchestru United, Realu Madrid, či turínskeho Juventusu ďalej povedal, že podľa neho futbalová Európa stratila svoju kvalitu. Podľa CR7 jediná liga, ktorá kvalitou prevyšuje tie ostatné, je v rámci Európy anglická Premier League.

V rozhovore padla reč aj o nedávnom prestupe Ronaldovho odvekého rivala Lionela Messiho do MLS. Ten sa stal hráčom Interu Miami, ktorý vedie bývalý skvelý záložník David Beckham.

Ronaldo ale prestup do USA rázne odmietol so slovami, že on je hráčom Al-Nasr. Ďalej tiež vyhlásil, že saudskoarabská liga je podľa neho oveľa lepšia ako americká MLS.

ronaldo referee

Zdroj: Give Me Sport / Foto: YouTube