Škriniarov agent:“ S Interom nepredĺžime, rokujeme s inými…“

Milan Škriniar je definitívne na odchode z Interu Miláno. Po tejto sezóne Škriniarovi skončí zmluva, a už teraz môže rokovať s ktorýmkoľvek klubom o letnom príchode zadarmo. V hre je stále ale aj januárový prestup, Inter však žiada odstupné 20 miliónov eur.

Škriniarov agent Roberto Sistici hovorí, že rokujú nielen s PSG, o ktorého záujme sa hovorí už dlhodobo, ale aj s inými záujemcami.

inter skriniar end

„Pravdou je, že rozhodnutie umiestniť Milana Škriniara vlani v lete na prestupový trh spravil klub, nie hráč. Viedlo to k rokovaniam s PSG, o ktorých sme boli informovaní. Keď v určitom bode stroskotali, hráč to prijal bez problémov. Rešpektoval kontrakt ako pravý profesionál. Počas jesene sme reagovali na všetky žiadosti Interu o stretnutie ohľadom novej zmluvy. Po sérii predbežných rokovaní sme predložili naše finančné požiadavky. Začiatkom novembra pripravil Inter návrh zmluvy. Pred Vianocami som oznámil klubu rozhodnutie neprijať ju. V januári pred Superpohárom som informoval Inter, že si vypočujeme ponuky iných klubov. No opakujem, nevynechali sme ani jedno stretnutie so zástupcami Interu,“ povedal agent Sistici pre web Telenord.

Inter Miláno vraj nie je ochotný vyhovieť platovým požiadavkám Milana Škriniara. Ten zas neprijme podmienky, ktoré ponúka klub. „V tomto momente neexistuje možnosť predĺženia spolupráce a kontraktu, rokujeme s viacerými klubmi mimo Talianska!“ dodal Sistici ohľadne budúcnosti slovenského obrancu.