Video: Bruno Fernandes sa smial na „incidente“ s Ronaldom a dodal:“Jeho rozhovor som nečítal, som s tým ok!“

Klik

Média obletelo video, kde sa Cristiano Ronaldo len „chladne“ zvítal so spoluhráčom z Manchestru United Brunom Fernandesom na kempe portugalskej reprezentácie. Začali sa tak šíriť fámy, či si Fernandes nezobral viac k srdcu kritiku Ronalda voči Manchestru United v škandalóznom rozhovore.

Ich spoluhráč z reprezentácie Joao Mario neskôr vysvetlil celý „incident“: „Bol to len vtip medzi nimi, Bruno prišiel na zraz medzi poslednými a Cristiano sa ho spýtal: „Čo si prišiel na lodi?““

Fernandes sa k tomu teraz vyjadril s úsmevom takto:„Pozrite si to video so zvukom, bol to len náš vtip…“

Ronaldov spoluhráč z Manchestru United sa vyjadril aj k rozhovoru, v ktorom CR7 hovoril o pozadí fungovania klubu z Old Traffordu.

„Rozhovor som nečítal, takže som s tým ok,“ prehlásil Fernandes pre Sky Sports. „Teraz je to o národnom tíme Portugalska. Musíme sa sústrediť na Majstrovstvá sveta, pretože sa neopakujú veľakrát. Toto je národný tím, na Manchester United sa budem sústrediť po Majstrovstvách sveta, po 18. decembri, pretože to je finále.“

„Cristiano má to šťastie, že bude hrať na MS piaty-krát. Ja nemám s nikým problém. Robím si svoju prácu a ako mi raz povedal jeden manažér, všetko, čo môžeš ovládať, si len ty sám. Myslím si, že každý zmýšľa rovnako. Musíte sa ovládať, vydať zo seba maximum a uvidíme.“ uzavrel Bruno Fernandes.