Video: Cr. Ronaldo šokoval v rozhovore:“K trénerovi nemám rešpekt…zradili ma!“

Cristiano Ronaldo v novom rozhovore s britským novinárom Piersom Morganom poriadne prekvapil niektorými vyjadreniami z „kuchyne“ klubu.

Jeho kompletná verzia má byť odvysielaná až v priebehu stredy a štvrtka. No časti z rozhovoru priniesli britské médiá a začali sa šíriť sociálnymi sieťami v nedeľu večer. 

Napríklad na margo nezhôd s manažérom Manchenstru United Erikom ten Hagom povedal. „Nemám k nemu rešpekt, pretože ani on mi neprejavuje rešpekt,“ takisto povedal, že sa ho Erik ten Hag spolu s ďalšími predstaviteľmi klubu pokúšali dostať preč z United.

„Odkedy odišiel Sir Alex (Ferguson), nič sa nezmenilo. United nepredviedol nijaký progres. Ak to chcú robiť iným spôsobom, musia zmeniť veľa, veľa vecí.“ pokračoval legendárny Portugalčan.

Takisto sa vyjadril aj na adresu bývalého spoluhráča a klubovej legendy Waynea Rooneyho, ktorý ho v minulosti kritizoval. „Neviem, prečo ma tak kritizuje. Asi preto, že ukončil kariéru a ja stále hrám na najvyššej úrovni,“ myslí si Ronaldo.

„Pre klub chcem to najlepšie….Ale vo vnútri sa dejú nejaké veci, ktoré nepomáhajú dosiahnuť úroveň City, Liverpoolu a teraz aj Arsenalu. Klub týchto rozmerov by mal byť na vrchole, ale bohužiaľ nie je,“ doplnil CR7.