Video: Pôjde Messi cez zimu na hosťovanie do Barcelony? Fabrizio Romano vysvetľuje špekulácie

Renomovaný špecialista na futbalové prestupy Fabrizio Romano prezradil viac o najbližších krokoch Lionela Messiho uprostred špekulácií o návrate do Barcelony.

Messi sa pripojil k tímu MLS Interu Miami na konci sezóny 22/23 po tom, čo sa mu skončila zmluva s francúzskym gigantom Ligue 1 Parížom Saint Germain.

Po skončení sezóny v Amerike sa objavujú špekulácie, že Messi by sa mohol vrátiť do svojho bývalého klubu FC Barcelona na hosťovanie do začiatku novej sezóny MLS.

Prestupový guru Fabrizio Romano teraz na svojom YouTube kanáli informoval o Messiho budúcnosti.

„Nepôjde na hosťovanie do žiadneho klubu. Mnoho ľudí dúfalo, že Messi urobí niečo ako David Beckham alebo Thierry Henry, ktorí sa vrátili do Európy pred začiatkom novej sezóny MLS vo februári.

„Podľa toho, čo mi bolo povedané, mal Leo Messi vždy len tie isté plány: Zostať v Interi Miami a neodísť hosťovať do Barcelony ani do iného klubu. A aké sú jeho ďalšie plány? V novembri bude hrať za Argentínu a v decembri si trochu oddýchne a zrelaxuje. Prvý týždeň v januári sa Messi vráti na predsezónnu prípravu a potom sa vo februári vráti na ihrisko s Interom Miami.“

Romano dodal: „Pamätajte, že o týždeň je v Paríži gala Ballon d’Or a Leo Messi bude aj tam.“